דולב קברנה סוביניוןסדרת דולב מתאפיינת ביינות צעירים, ארומאטיים ומוכנים לשתייה מיידית. מקור הענבים ממיטב כרמי היקב הממוקמים באזור יהודה.דולב קברנה סוביניון נולד משילוב של מסורת עשיית יין, הקפדה על איכות ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת. היין עשיר עוצמתי ורך. ליין ניחוחות של פירות אדומים, שזיף שחור, שוקולד טבק ועץ אלון. ישתלב מצוין עם מאכלים בשריים וקדרות. מומלץ להגיש בטמפרטורה של 16-18 מעלות.
דולב חצי מתוקסדרת דולב מתאפיינת ביינות צעירים, ארומאטיים ומוכנים לשתייה מיידית. מקור הענבים ממיטב כרמי היקב הממוקמים באזור יהודה. היין מלא ופירותי מאד.ליין ניחוחות של פירות יער בשלים, תותים ושזיף ומתיקות נעימה שמלטפת את הפה בסיומת רכה במיוחד . אופיו הצעיר של היין מקנה לו רעננות המאזנת את מתיקות היין. היין ישתלב מצוין עם מגוון רחב של מנות הן בשריות והן חלביות או יהווה אפריטיף בפני עצמו. מומלץ להגיש צונן קלות
דולב קברנה סוביניון מרלוסדרת דולב מתאפיינת ביינות צעירים, ארומאטיים ומוכנים לשתייה מיידית. מקור הענבים ממיטב כרמי היקב הממוקמים באזור יהודה. דולב קברנה סוביניון מרלו נולד משילוב של מסורת עשיית יין, הקפדה על איכות ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת. היין מלא עוצמתי ורך. ליין ניחוחות של פירות אדומים , אדמה, שוקולד ועץ אלון. ישתלב מצוין עם גוון רחב של מנות בשריות ומאכלי עוף. מומלץ להגיש בטמפרטורה של 16-18 מעלות.
דולב מרלוסדרת דולב מתאפיינת ביינות צעירים, ארומאטיים ומוכנים לשתייה מיידית. מקור הענבים ממיטב כרמי היקב הממוקמים באזור יהודה.דולב מרלו נולד משילוב של מסורת עשיית יין, הקפדה על איכות ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת. היין מלא עשיר וחלק. ליין ניחוחות וטעמים של שושנים, אדמה, שזיף שחור ועץ אלון. ישתלב מצוין עם מאכלי בשרים, קדרות ועוף בגריל. מומלץ להגיש בטמפרטורה של 16-18 מעלות.
דולב מוסקטסדרת דולב מתאפיינת ביינות צעירים, ארומאטיים ומוכנים לשתייה מיידית. מקור הענבים ממיטב כרמי היקב הממוקמים באזור יהודה. תסיסת היין התבצעה בטמפרטורה נמוכה והופסקה בשיאה כדי לשמר על המתיקות ועל הטעמים הטבעיים המצויים בענבים. היין שופע בארומות של תות שדה ודובדבנים. ישתלב מצוין עם ארוחות חלביות קלות, קינוחים עשירים או יככב כקינוח מהנה בפני עצמו. מומלץ להגיש בטמפרטורה של 6-8 מעלות
דולב אמרלד ריזלינגסדרת דולב מתאפיינת ביינות צעירים, ארומאטיים ומוכנים לשתייה מיידית. מקור הענבים ממיטב כרמי היקב הממוקמים באזור יהודה. תסיסת היין התבצעה בטמפרטורה נמוכה כדי לשמר את הטעמים הטבעיים המצויים בענבים. היין שופע בארומות של פרחי בר ופירות הקיץ ומתאפיין במתיקות נעימה. ישתלב מצוין עם מאכלי עוף, דגים או מאכלים אסיאתיים. מומלץ להגיש בטמפרטורה של 6-8 מעלות.
דולב שירז קברנה סוביניוןסדרת דולב מתאפיינת ביינות צעירים, ארומאטיים ומוכנים לשתייה מיידית. מקור הענבים ממיטב כרמי היקב הממוקמים באזור יהודה. דולב שירז קברנה סוביניון נולד משילוב של מסורת עשיית יין, הקפדה על איכות ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת. היין עגול רך ותיבולי. ליין ניחוחות של פירות יער אדומים, עלי איקליפטוס ווניל ועץ אלון. ישתלב מצוין עם גבינות, מאכלי בשר קלים ודגים. מומלץ להגיש בטמפרטורה של 16-18 מעלות.
 

סדרת דולב - הסדרה הצעירה

סדרת דולב מתאפיינת ביינות צעירים, ארומאטיים ומוכנים לשתייה מיידית. מקור הענבים ממיטב כרמי היקב הממוקמים באזור יהודה. תסיסת היין התבצעה בטמפרטורה נמוכה כדי לשמר את הטעמים הטבעיים המצויים בענבים.